AKTUALITY

I psi a kočky mohou mít nadváhu

Dali jste si do nového roku předsevzetí bojovat proti obezitě? Zapojte do toho i vašeho psa či kočku!  Přijďte si do naší ordinace svého čtyřnohého kamaráda zdarma zvážit, zjistit, zda je jeho hmotnost správná. Poradíme vám, jaká výživa by pro ideální kondici zvířete byla optimální, dostanete i dle individuálního výběru vzorek krmení.


Nové články!

Přečtěte si naše vánoční povídání v sekci případy z praxe a články!


PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ

Připravili jsme pro naše klienty předvánoční soutěž o ručně malovaná trička s vlastním motivem! Do soutěže bude zařazen každý klient, který utratí v naší ordinaci více než 1000 Kč. Slosování 11.12.2015!


AKCE LISTOPAD

ZDARMA preventivní klinické vyšetření pohybového aparátu! Přijďte s vaším čtyřnohým kamarádem do ordinace zkontrolovat, zda je vše jak má být! Vhodné především pro starší zvířata, zvířata v růstu, pracovně zatěžovaná psy apod.


DIGITÁLNÍ RTG jediný v Tišnově a okolí

Veterinární ordinace Sanovet v Tišnově  má nové vybavení- DIGITÁLNÍ RTG PŘÍSTROJ, který umožňuje získávat vysoce kvalitní rtg snímky psů , koček i drobných zvířat. Snímky je možné dále v digitální podobě předávat na konzultační vyšetření, nahrát majitelům zvířat, zaslat spolupracujícím veterinářům apod. 


AKCE ŘÍJEN

ŘÍJEN - MĚSÍC ZDRAVÝCH ZUBŮ- v měsíci říjnu preventivní prohlídka zubů  zdarma + dentální kostička jako odměna k tomu! Navštivte naši ordinaci, zkontrolujeme stav zubů u Vašeho psa, kočky a poradíme, jak o zuby správně pečovat.


15. 7. 2015

Přidali jsme další Články s letní tématikou (Osiny a nebezpečí přehřátí). 


1. 6. 2015

Přidali jsme nové případy z naší praxe - zde.


1. 4. 2015

Vzhledem k oteplení již začíná výskyt klíšťat, proto doporučujeme majitelům  psů i koček preventivní opatření proti těmto nebezpečným parazitům - v naší ordinaci velký výběr preparátů - OBOJKY, TABLETY, SPOT ON - NOVINKY v nabídce - tablety Bravecto a nové účinné spot on Vectra 3d - zdarma poradíme a vybereme pro vašeho psa či kočky nejvhodnější přípravek (dle věku, plemene, hmotnosti, prostředí, podmínek, apod.)

 

DIGITÁLNÍ RTG- ordinace v Brně nově provedla digitalizaci rtg pracoviště a má tedy možnost doplnit diagnostiku velice kvalitními rtg snímky v digitální podobě!


ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY

Od března 2015 máme upravenou ordinační dobu. Změna se týká:

Ordinace Brno - úterý od 18.00 do 20.00 pouze pro předem objednané pacienty

Ordinace Tišnov - středa od 17. 30 do 19.00 pouze pro předem objednané pacienty

Kompletní přehled ordinačí doby v Brně i Tišnově zde.


Bachova květová terapie-nově v ordinaci

 V naší ordinaci používáme BACHOVU KVĚTOVOU TERAPII, což je ověřená metoda řešení psychických potíží a podpora při léčbě na přírodní bázi, více v našem článku.


TABLETY BRAVECTO PROTI KLÍŠTATŮM

V naší ordinaci máte možnost koupit tablety Bravecto se slevou 10 %. Využijte nabídky a vyzkoušejte zcela nový způsob ochrany psů proti klíšťatům a blechám! Tablety účinkují  3 měsíce, jsou ochucené a jejich podání nemá vedlejší účinky!


NAŠE NOVÉ STRÁNKY O DORNOVÉ METODĚ!

Zprovoznili jsme nové stránky www.psidornovametoda.cz , kde naleznete všechny potřebné informace o Dornové metodě, kterou nově využíváme v ordinaci s velice dobrým efektem!


« | 1 2 3 4 5 | »
ORDINACE - POBOČKY

Ordinace Brno
Ferrerova 9
Brno Černovice 618 00
mobil: 603 908 094
tel.: 548 530 493
sanovet@seznam.cz

Ordinace Tišnov
Dvořáčkova ul.
Tišnov, 666 01
tel.: 549 411 444
sanovet@seznam.cz

Úpravna psů Tišnov
Eva Klepárníková
tel.: 723 776 122


www.psidornovametoda.czCHS hovawartů
Victoria Brunensis


Kynologická záchranná jednotka České republiky


Psí škola Cituška


World small animal veterinary association


Komora veterinárních lékařů České republiky