AKTUALITY

Nové články!

Přečtěte si naše vánoční povídání v sekci případy z praxe a články!


PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ

Připravili jsme pro naše klienty předvánoční soutěž o ručně malovaná trička s vlastním motivem! Do soutěže bude zařazen každý klient, který utratí v naší ordinaci více než 1000 Kč. Slosování 11.12.2015!


AKCE LISTOPAD

ZDARMA preventivní klinické vyšetření pohybového aparátu! Přijďte s vaším čtyřnohým kamarádem do ordinace zkontrolovat, zda je vše jak má být! Vhodné především pro starší zvířata, zvířata v růstu, pracovně zatěžovaná psy apod.


DIGITÁLNÍ RTG jediný v Tišnově a okolí

Veterinární ordinace Sanovet v Tišnově  má nové vybavení- DIGITÁLNÍ RTG PŘÍSTROJ, který umožňuje získávat vysoce kvalitní rtg snímky psů , koček i drobných zvířat. Snímky je možné dále v digitální podobě předávat na konzultační vyšetření, nahrát majitelům zvířat, zaslat spolupracujícím veterinářům apod. 


AKCE ŘÍJEN

ŘÍJEN - MĚSÍC ZDRAVÝCH ZUBŮ- v měsíci říjnu preventivní prohlídka zubů  zdarma + dentální kostička jako odměna k tomu! Navštivte naši ordinaci, zkontrolujeme stav zubů u Vašeho psa, kočky a poradíme, jak o zuby správně pečovat.


15. 7. 2015

Přidali jsme další Články s letní tématikou (Osiny a nebezpečí přehřátí). 


1. 6. 2015

Přidali jsme nové případy z naší praxe - zde.


1. 4. 2015

Vzhledem k oteplení již začíná výskyt klíšťat, proto doporučujeme majitelům  psů i koček preventivní opatření proti těmto nebezpečným parazitům - v naší ordinaci velký výběr preparátů - OBOJKY, TABLETY, SPOT ON - NOVINKY v nabídce - tablety Bravecto a nové účinné spot on Vectra 3d - zdarma poradíme a vybereme pro vašeho psa či kočky nejvhodnější přípravek (dle věku, plemene, hmotnosti, prostředí, podmínek, apod.)

 

DIGITÁLNÍ RTG- ordinace v Brně nově provedla digitalizaci rtg pracoviště a má tedy možnost doplnit diagnostiku velice kvalitními rtg snímky v digitální podobě!


ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY

Od března 2015 máme upravenou ordinační dobu. Změna se týká:

Ordinace Brno - úterý od 18.00 do 20.00 pouze pro předem objednané pacienty

Ordinace Tišnov - středa od 17. 30 do 19.00 pouze pro předem objednané pacienty

Kompletní přehled ordinačí doby v Brně i Tišnově zde.


Bachova květová terapie-nově v ordinaci

 V naší ordinaci používáme BACHOVU KVĚTOVOU TERAPII, což je ověřená metoda řešení psychických potíží a podpora při léčbě na přírodní bázi, více v našem článku.


TABLETY BRAVECTO PROTI KLÍŠTATŮM

V naší ordinaci máte možnost koupit tablety Bravecto se slevou 10 %. Využijte nabídky a vyzkoušejte zcela nový způsob ochrany psů proti klíšťatům a blechám! Tablety účinkují  3 měsíce, jsou ochucené a jejich podání nemá vedlejší účinky!


NAŠE NOVÉ STRÁNKY O DORNOVÉ METODĚ!

Zprovoznili jsme nové stránky www.psidornovametoda.cz , kde naleznete všechny potřebné informace o Dornové metodě, kterou nově využíváme v ordinaci s velice dobrým efektem!


DORNOVA METODA - NOVINKA V NAŠÍ ORDINACI

Klientům naší ordinace nabízíme zcela nově ošetření pacientů DORNOVOU METODOU, což je zcela neinvazinví ošetření psů! Doporučejeme jak  pro psy sportovně zatěžované i pro psy s pohybovými potížemi.

Ošetření provádíme v prostorech mimo ordinaci, tak aby pejsci nebyli ve stresu z ordinačního prostředí!  Další informace a objednávky  zde.


« | 1 2 3 4 5 | »
ORDINACE - POBOČKY

Ordinace Brno
Ferrerova 9
Brno Černovice 618 00
mobil: 603 908 094
tel.: 548 530 493
sanovet@seznam.cz

Ordinace Tišnov
Dvořáčkova ul.
Tišnov, 666 01
tel.: 549 411 444
sanovet@seznam.cz

Úpravna psů Tišnov
Eva Klepárníková
tel.: 723 776 122


www.psidornovametoda.czCHS hovawartů
Victoria Brunensis


Kynologická záchranná jednotka České republiky


Psí škola Cituška


World small animal veterinary association


Komora veterinárních lékařů České republiky